HomeАНТИСТРЕСШтосноФото: Линдзи Вон покажа дека не е само ледена кралица

Фото: Линдзи Вон покажа дека не е само ледена кралица

Најдобрата американски скијачка Линдзи Вон надвор од ски натпреварите може да пројде и во модната индустрија бидејќи многумина ја обожуваат поради прекрасниот изглед, витката става и атрактивниот стил кој го негува. Тоа го покажа и на една холивудска забава со провокативно деколте па ретко кој може да каже дека не е манекенка, туку спортистка.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com