HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаФото: Загинаа тројца гостиварци кај Приштина

Фото: Загинаа тројца гостиварци кај Приштина

Три лица загинаа во тешка сообраќајна незгода што се случила близу Приштина, јавуваат албанските медиуми. Жртвите, како што јавуваат медиумите, се од Гостивар.
soobrakajka-1

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com