HomeАНТИСТРЕСШтосноФото: Битолските патишта сепак не се толку лоши

Фото: Битолските патишта сепак не се толку лоши

На социјалните мрежи се појави фотографија на која се гледа како човек од Битола сам ги пополнува дупките на улиците. На господинот најверојатно му здосадило да вози по румби-тумби и решил работата да ја земе во свои раце. Сепак со обично пребарување на сликата на Google откривме дека всушност сликата е од Романија, па затоа сите шали за битолските патишта паѓаат во вода…

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com