HomeДЕНЕШНАРегионФондацијата Ана и Владе Дивац собираат средства за настраданите од поплавите

Фондацијата Ана и Владе Дивац собираат средства за настраданите од поплавите

Кошаркарската легенда Владе Дивац преку фондацијата со неговата сопруга Ана организираат онлајн собирање на средства. Повикот е поставен на нивната веб страна со формулар во кој ги повикуваат сите да донираат за помош на семејствата на кои им е неопходна.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com