HomeРЕФЛЕКТОРФилмФинален трејлер за Star Trek Beyond кој ветува многу

Финален трејлер за Star Trek Beyond кој ветува многу

Star Trek франшизата ќе дојде до заокружување на трилогијата со Beyond но, првите два трејлера не ги убедија целосно фановите дека филмот ќе биде доволно квалитетен. Затоа Universal мораше да го лансира и третиот трејлер кој досега најдобро го прикажува дејството во Star Trek Beyond и оригиналниот пристап кон приказната. Улогите ги повторуваат Крис Пајн, Закари Квинто и Зои Салдана во режија на Џастин Лин кој доаѓа од франшизата Fast and Furious.  Премиерата е закажана за 22 јули, па дали сте возбудени за Star Trek Beyond.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com