HomeРЕФЛЕКТОРМузикаФерги се врати на музичката сцена!

Ферги се врати на музичката сцена!

Обожавателите на популарната пејачка Ферги немаат потреба повеќе да бидат загрижени, бидејќи Ферги се врати на музичката сцена, поопасна од било кога. Барем така изгледа најавата за спотот на песната „Hungry (1st Byte)“. После хит албумот „The Dutchess“ од 2006 година, Ферги беше на пауза до сега. За ова лето да го подготви второто соло студиско издание и симболично го нарече „Double Dutchess“.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com