HomeАНТИСТРЕСШтосноТор исплашен за „Локи“ кој падна во замката на Тејлор Свифт

Тор исплашен за „Локи“ кој падна во замката на Тејлор Свифт

Популарната пејачка Тејлор Свифт доминира на топ листите со лесните хитови, но интернет „троловите“ никогаш не ја оставаат на мира кога е во нова врска бидејќи токму тогаш започнуваат лавина на текстови за нејзините момчиња и пропаднати врски. Токму затоа хит стана новото меме во кое ликот Тор од филмовите на Марвел го предупредува неговиот брат „Локи“ игран од актерот Том Хидлстон кој е фатен како се бакнува со Тејлор Свифт.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com