HomeРЕФЛЕКТОРМузикаСтриптиз, пари и убиство- Ријана повторно со експлицитен спот за песната „Needed Me“

Стриптиз, пари и убиство- Ријана повторно со експлицитен спот за песната „Needed Me“

Црномурестата пејачка која веќе долго време е број еден на музичките листи, повторно со експлицитен спот и многу голототија кој според коментарите на YouTube не остава добар впечаток кај нејзините фанови. Новиот спот за песната „Needed Me“ потсетува многу на нејзините претходни видео записи за песните „Pour it Up“, „Man Down“ и „ Bitch Better Have My Money“. Спотот кој е во режија на Хармони Корин, се забележуваат многу стриптизерки, членови на банда, а и самиот спот завршува како Ријана извршува убиство.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com