HomeДЕНЕШНАРегионСрпскиот убиец на 3 годишно девојче со уште една жртва

Српскиот убиец на 3 годишно девојче со уште една жртва

Полицијата на Србија се сомнева дека монструозниот убиец Владица Рајковиќ од околината на Зајачар стои зад уште една жртва, а тоа е 47-годишната рагана Станковиќ која пред речиси еден месец била прогласена за исчезната. Сомневањата се дека Владица ја убил, ја замотал во ќебе и ја фрлил во реката Тимок. Тој исто така е осомничен и за свирепо убиство на 3 годишно девојче кое прво го грабнал и силувал.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com