HomeРЕФЛЕКТОРМузикаСкрилекс и Рик Рос имаат „Purple Lamborghini“!

Скрилекс и Рик Рос имаат „Purple Lamborghini“!

Објавена е официјалната нумера за филмот „Suicide Squad“ кој наскоро ќе се најде на големото платно, под името „Purple Lamborghini“, зад која стојат популарниот ди-џеј Скрилекс и американскиот рапер Рик Рос. Како што пренесува МТВ, во предстоечкиот спот ќе се најдат актерот Џаред Лето, маскиран во Џокер.

Нумерата премиерно беше пуштена во музичката програма „Zane Lowe’s Beats 1 show“, во која Скрилекс истакна: „Очекувајте го филмското злато“.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com