HomeАНТИСТРЕСЖуркиСе отвара Trend Gastro Bar – Место за уживање во храната

Се отвара Trend Gastro Bar – Место за уживање во храната

На големо задоволство на сите гурмани кои сакаат да уживаат во удобна и модерна атмосфера, утре (среда, 01.06.2016) од 21:00 часот се отвора новиот Trend Gastro Bar во населба Аеродром (поранешен McDonalds).

Како што и самото име навестува, Gastro Bar е концепт кој ја освежува и одново дефинира кафе-културата преку концентрација на високо квалитетна кујна и ново, внимателно осмислено мени.

Новиот објект, уреден по светски стандарди, освен по удобноста и модерниот ентериер ќе биде препознатлив и по свежо приготвените порции храна, пицата приготвена на дрво-печки и специјалитети во кои се внимава на детали до последната користена состојка.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com