HomeРЕФЛЕКТОРМузикаСестрата на Мараја Кери упасена поради занимавање со проституција

Сестрата на Мараја Кери упасена поради занимавање со проституција

Сестрата на поп ѕвездата Мараја Кери била уапсена во Кингстон, во американската држава Њујорк, под обвинение за проституција. Полицијата соопштила дека 55-годишната Алисон Кери била уапсена во петокот во еден хотел каде за пари нудела сексуални услуги на полицаец кој се наоѓал на тајна задача.

Maraja i sestra Alison

Според овие соопштенија, таа своите услуги ги рекламирала и на онлајн мрежа. Судењето било закажано за 30 август.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com