HomeАНТИСТРЕСШтосноСерена Вилијамс дава инструкции за правилно тверкање (ВИДЕО)

Серена Вилијамс дава инструкции за правилно тверкање (ВИДЕО)

Познатата светска тенисерка напавила видео-снимка за магазинот „Селф“ во која дава совети за правилно тверкање. Тверкањето е врста на необично играње и стана многу популарна во изминатите неколку години.

„Сите тверкаат, сите во одреден период од животот би требало да го научат тоа“, порача Серена Вилијамс. Тенисерката уште едно видео посветено на ова играње сними и во април оваа година.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com