HomeАНТИСТРЕСШтосноСелфи на Владимир Путин со невести! (ВИДЕО)

Селфи на Владимир Путин со невести! (ВИДЕО)

Рускиот претседател Владимир Путин при прославата на роденденот на Москва на црвениот плоштад прифана да се фотографира со воодушевените невести, додека видео-снимката од првањето на селфи со Путин стана вистински хит.

Главниот град на Русија неодамна го прослави 869 роденден со низа на настани, фестивали и големи огномети, а на Црвениот плоштад се најдоа и невести кои успеаја да направат неколку фотографии со претседателот на Русија.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com