HomeАНТИСТРЕСШтосноСеверина на приватни забави ќе им пее на најбогатите македонци

Северина на приватни забави ќе им пее на најбогатите македонци

Хрватска ѕвезда Северина ќе настапи на две приватни забави, најпрво во Штип за прославата на винаријата „Еземит“, а потоа ќе го забавува и најбогатиот македонски бизнисмен Орце Камчев кој ќе го прослави роденденот на успешната приватна болница Систина.

Severina

Приватната роденденска забава викендов со Северина ќе се одржи во една скопска дискотека, а за настапите пејачката ќе заработи по 50 илјади евра.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com