HomeАНТИСТРЕСШтосноСакам афро фризура – Татко и ќерка хит на интернет

Сакам афро фризура – Татко и ќерка хит на интернет

Уметникот Бени Харлем заедно со неговата ќерка Џаксин се голема атракција на интернет бидејќи заедно позираат со огромните афро фризури кои се само по себе рекордни. Бени е музичар, модел, автор и изведувач, но најмногу внимание привлекува со ексцентричните фотосесии токму со неговата ќеркичка.

tatko-i-kjerka-afro5

Двајцата се пробиваат на социјалната мрежа Instagram, а Бени ги воодушевува фановите со својата посветеност и љубов како татко.

tatko-i-kjerka-afro4tatko-i-kjerka-afro3

tatko-i-kjerka-afro

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com