HomeРЕФЛЕКТОРМузикаРускиот претставник за Евровизија колабираше на сцената

Рускиот претставник за Евровизија колабираше на сцената

Сергеј Лазарев е овогодинешниот руски претставник на натпреварот за песна на Евровизија. Пејачот колабирал на сцена за време на настапот во Санкт Петерсбург.  Публиката и членовите од бендот со неверување го набљудувале Сергеј додека екипата од бекстејџот дотрчала да му помогне.

Тој следниот ден се огласил на Инстаграм по повод овој инцидент.

– Драги пријатели, да бидам искрен шокиран сум од она што се случи синоќа. Не можам да објаснам зошто моето тело така се однесуваше, особено во тој момент. Исцрпен сум од стрес и моето тело одлучи да ми каже дека е доста – напишал тој на својот профил на Инстаграм.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com