HomeРЕФЛЕКТОРМузикаРап потрес- промоција на вториот албум на „Зад аголот“- „Зад шпиунката“

Рап потрес- промоција на вториот албум на „Зад аголот“- „Зад шпиунката“

Утре во 20 часот дечките од рап групата „Зад аголот“ ќе ја имаат својата промоција на вториот по ред студиски албум насловен како „Зад шпиунката“. Сите фанови на андерграунд рапот во Македонија ќе можат да бидат дел од оваа промоција која ке се одржи во „Баду Бар“, Порта Влае во Скопје.

Албумот ќе биде на промотивна цена од 250 денари.

Во продолжение следи најновиот спот за песната „Спас им нема“

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com