HomeДЕНЕШНАСкопјеПроверете дали утре ќе имате струја

Проверете дали утре ќе имате струја

Без електрична енергија утре од 6.30 до 7.30 часот ќе останат корисниците од Момин Поток, дел од булеварот „Босна и Херцеговина“ и дел од потрошувачите во Визбегово.

Како што информира РЦУК на Град Скопје, прекините се поради технички зафати во електромрежата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com