HomeРЕФЛЕКТОРФилмПристигна трејлерот за филмот „Jack Reacher: Never Go Back“

Пристигна трејлерот за филмот „Jack Reacher: Never Go Back“

Во остварувањето на Едвард Цвик „Jack Reacher: Never Go Back“, Том Круз ќе ја репризира улогата на поранешен мајор на американската војска. Со какви проблем ќе мора да се соочи Џек Ричер во продолжението од приказната може да се види уште од првиот трејлер, кој пред некој ден беше објавен.

Во продолжението од акциониот трилер од 2012 година Џек Ричер се враќа во својата база и дознава дека сега бил обвинет за убиство кое се случило пред 16 години, стои во соопштението на дистрибутерската куќа „Тарамаунт“. Главните улоги во филмот на режисерот Едвард Звик ги толкуваат Том Круз, Коби Смолдерс, Даника Јарош и други.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com