HomeРЕФЛЕКТОРФилмПристигна првиот трејлер за „Fifty shades darker“

Пристигна првиот трејлер за „Fifty shades darker“

Џејми Дорнан и Дакота Џонсон се враќаат се враќаат како Кристијан Греј и Анастазија Стил во „Fifty shades darker“, второто продолжение од светскиот бестселер и феномен „Fify shades“. После големиот хит од 2015 година кој заработи повеќе од 560 милиони долари ширум светот, новото продолжение пристигнува на денот на заљубените и ве повикува да се препуштите кон нешто за нијанса помрачно.

Во продолжението повторно се појавуваат оскаровката Марша Геј Харден, Џенифер Еле, Лук Грајмс, Рита Ора, Виктор Расук, Елоиз Мамфорд и Макс Мартини на кои за прв пат ќе им се придружат оскаровката Ким Бејсингер, Хју Данси, Бела Хиткот и Ерик Џонсон. „Fifty shades darker“ е во режија на Џејмс Фоли, а продуценти се повторно Мајкл Де Лука, Дејна Брунети и Е.Л.Џејмс која го напиша и овој блокбастер серијал.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com