HomeРЕФЛЕКТОРФотографијаПресладок: Официјални фотографии од принцот Џорџ за неговиот трет роденден

Пресладок: Официјални фотографии од принцот Џорџ за неговиот трет роденден

Со досега необјавени фотографии, кралското семејство го започна славењето на третиот роденден на принцот Џорџ. На Твитер фотографиите ги објавија неговите родители, принцезата Кејт Медилтон и принцот Вилијам.

Принцот ќе има роденденска прослава со семејството во домот на Норфолк, каде е собрано семејството Медилтон и нивни најблиски роднини и пријатели.

На фотографиите, преслаткото момче позира во градината на палатата и за разлика од претходните фотографии на Џорџ кои ги направи самата Кејт, овие се дело на професионалниот фотограф Мет Портеус.

Вилијам и Кејт се надеваат дека луѓето ќе уживаат во новите фотографии.

dzordz 2

dzordz 3

dzordz 4

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com