HomeРЕФЛЕКТОРФилмПрв трејлер за новата Star Trek фантастична авантура

Прв трејлер за новата Star Trek фантастична авантура

CBS мрежата го објави првиот тизер трејлер за претстојната серија која ќе донесе сосема нови ликови и авантурите на легендарниот вселенски брод Enterprise ќе ги води нов екипаж. Засега не се откриваат многу детали за актерската екипа, ниту за сценариото, но фановите може да очекуваат нешто фантастично бидејќи развојот на новата Star Trek серија им е доверен на Алекс Курцман и Николас Мајер. Премиерата на Star Trek серијата ја очекуваме на почетокот на следната година.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com