HomeДЕНЕШНАСветПочина тинејџерката која изгледаше како старица

Почина тинејџерката која изгледаше како старица

Тинејџерката Ана Рошел која имаше 19-години а имаше тело на 150-годишна жена, за жал почина.

Таа починала оваа седмица, по пореметувањето кое го имаше со кое телото и старееше дупло побрзо.

Сепак и покрај тешките денови, сите ја паметат како ведра и насмеана.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com