HomeДЕНЕШНАРепубликаПолицаец на должност со пиштол и униформа се коцка во казино

Полицаец на должност со пиштол и униформа се коцка во казино

Полицаец во униформа и со пиштол врти за среќна добивка на слот машина во скопско казино, објави А1он.

Оваа фотографија веројатно може да се види само овде и во некоја латиноамаериканска држава. Полицијата влегува во казино само на повик на обезбедувањето доколку има некаков проблем, но никако не е дозоволено да игра и да се коцка во униформа и уште да се појавува со службен пиштол, пишува порталот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com