HomeРЕФЛЕКТОРФилмПогледнете го трејлерот за новото продолжение на филмот „The Ring“

Погледнете го трејлерот за новото продолжение на филмот „The Ring“

Филмското студио „Paramount“ го објави трејлерот врз основа на кој може да се извлече заклучок дека продолжението на култниот хорор филм „The Ring“ ќе биде уште пострашно. Продолжението на филмот „The Ring“, кој во 2002 година беше вистински хит и забалежа заработка од околу 250 милиони евра.

Главните улоги во филмот ги играат Матилда Луц, Алекс Ро, Џони Галецки и Ајме Тигарден. Овој филм се очекува да започне да се прикажува во светските кино-сали од 28 октомври.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com