HomeДЕНЕШНАРепубликаОд по јаже над Мермерното езеро

Од по јаже над Мермерното езеро

Мермерното езеро како што се очекуваше стана главна летна атракција периодов иако низ туристичките центри низ Македонија има голем број на забавни содржини. Најнова „лудорија“ во Прилер е одењето по јаже над самото езеро што секако беше доволно возбудливо.

jaze mermerno ezero3jaze mermerno ezero2

Извор: markukule.mk

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com