HomeДЕНЕШНАСветОд каде пак порно актерка нова премиерка на Велика Британија

Од каде пак порно актерка нова премиерка на Велика Британија

Актерката од еротските филмови Тереза Меј посочи дека добила голем број на честитки за нејзината нова „функција“. Таа е по игра на случајот истоименичка со новата британска премиерка Тереза Меј и тоа од Конзервативната партија. Актерката вели дека ваквата забуна само говори за фактот дека гласачите во Велика Британија малку ги познаваат своите политичари. Можеби многу подобро им оди со порно ѕвездите.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com