HomeДЕНЕШНАСветОва се најзаводливите мајки ширум светот (ФОТО)

Ова се најзаводливите мајки ширум светот (ФОТО)

И покрај тоа што на сцената постојано се појавуваат убави, млади девојки, на овие дами 20-годишните девојки навистина не и можат ништо! Ова се некои од најпознатите и најубавите мајки во Холивуд.

Многумина ќе се сложат дека нема ништо подобро од жена која старее со стил, а некои од холивудските лепотици се доказ дека постојат жени на кои годините не им можат ништо.

Monika-i-Penelope
Моника Белучи и Пенелопе Круз

Софија Вергара, Џенифер Лопез, Хајди Клум и Пенелопе Круз се само дел од славните лепотици во најдобрите години кои ја побиваат тезата дека „младото е најслатко“.

Sofija-Vergara-i-Selma-Hajek
Софија Вергара и Салма Хајек

Безброј фотографии покажуваат дека овие 40-годишни лепотици изгледаат подобро од многу 20-годишни манекенки.

Hajdi-Klum-i-Dzej-Lo
Хајди Клум и Џенифер Лопез

Gven-Stefani-i-Hali-Beri
Гвен Стефани и Хали Бери

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com