HomeРЕФЛЕКТОРМузикаНов спот на групата „All Saints“

Нов спот на групата „All Saints“

Популарната женска група „All Saints“ после новиот албум кој го излезе неодамна, објави и спот за песната „This Is a War“. Обожавателите на групата објаснија дека спотот за песната изгледа како да е инспириран од популарната серија „Game of thrones“. Се работи за сингл од нивниот актуелен, повратнички албум „Red Flag“ кој го објавија пред речиси два месеци.

Албумот наскоро после објавувањето се најде на третата позиција на листата на албуми во Велика Британија. „Само сакавме луѓето кои ги сакаа нашите поранешни албуми да го сакаат и овој“, изјави Шазни Левис.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com