HomeРЕФЛЕКТОРФилмНова химна за Ghostbusters – Фановите разочарани

Нова химна за Ghostbusters – Фановите разочарани

Сигурно многумина се сеќаваат на детството со забавниот филм Ghostbusters, особено со главната песна Who you gonna call која беше лесна, весела и певлива песна, но новата генерација која наскоро ќе добие продолжение на Ghostbusters навистина ќе се разочара со одбраната главна тема.

Saw It Coming е нова химна на филмот Ghostbusters од раперот G-Eazy и Jeremih и засега добива прилично лоши коментари бидејќи воопшто не е забавна. Пред премиерата на Ghostbusters слушнете ја Saw It Coming и проценете сами.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com