HomeРЕФЛЕКТОРДизајнНова колекција – Дизајн направен со љубов од студиото Simple

Нова колекција – Дизајн направен со љубов од студиото Simple

Студио Simple го сака убавиот дизајн на кој се посветени цела година со креативна и посветена работа.

simple (6) Едноставните работи не прават среќни, тие мали, пријатни моменти кои ги градат најубавите спомени. Едноставно е да си среќен, само треба да љубиш со целото срце.

simple (5)

„Simple произведува и нуди нишка производи кои го запознаваат вашиот дом со квалитет, единствен стил и тренд. Посветени сме кон развивање на највисоко квалитетни, ексклузивно дизајнирани производи кои најважно од се, се 100% еколошки и органски. Дизајнерски парчиња кои не се штетни ниту за Вас, ниту за околината“, ни открива Simple.

simple (7)

„На наше огромно задоволство, новата, втора колекција со која се спремаме за летните денови е готова и веќе од 13ти јуни, ќе биде достапна во нашето студио. Имаме многу изненадувања и нови производи, кои не беа застапени во првата колекција… Нема да откриеме за што се работи, ве очекуваме да видите сами“, соопштуваат од дизајнерското студио.

simple (4)

simple (3)

simple (1)

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com