HomeАНТИСТРЕСШтосноНе им требаше долго – Снимена порно пародија на Pokemon Go

Не им требаше долго – Снимена порно пародија на Pokemon Go

Порно индустријата заслужува пофалби за брзото темпо со кои ги следат сите модерни трендови и веднаш одговараат со секс филмови кои служат како соодветна пародија, па таков третман доби и светскиот феномен Pokemon Go.

Според трејлерот може да се забележи дека е вложено доста и во самото сценарио со вулгарен хумор. Не се секирајте, во видеото нема експлицитни сцени, а ако сакате да ја погледнете Pokemon Go XXX пародијата побарајте на страната на Woodenrocket продукцијата кои третираат ама баш се, од Доналд Трамп до Нинџа Желки.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com