HomeАНТИСТРЕСШтосноНе би погодиле колку години има оваа азиска убавица

Не би погодиле колку години има оваа азиска убавица

Популарната јапонска манекенка Риса Хирако стана хит на Инстаграм откако откри колку години има- таа е родена на 14 февруари 1971 година, односно, има 45 години, што по нејзината фигура и нејзиното лица никогаш не би можело да се претпостави. Манекенката и поранешна сопруга на јапонскиот актер Исак Јошида, постојано споделува „жешки“ фотографии на социјалните мрежи, најчесто во долна облека или во костими за капење, слично како нејзините „колешки“ од западот.

risa hirako 2

На својот блог „LineBlog“ го опишува здравиот начин на живот кој го води, кој вклучува здрава исхрана, вежбање, органска козметика и домашни сокови и чаеви. Риса истакнува дека нејзини омилени продукти во исхраната и се млеко и путер од бадем, мед и шејк од банана.

risha hirako 3

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com