HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаМртов таксист пронајден крај село Возарци

Мртов таксист пронајден крај село Возарци

На пат кај кавадаречкото село Возарци утрово е пронајден мртов такси возач, потврдија од МВР. Случајот во полиција го пријавил случаен минувач, кој го забележал телото на човекот веднаш до такси возилото, на патот кај селото Возарци, соопштуваат од МВР. Нагласуваат дека увидна екипа излегла на лице место и во овој момент не можат дадат повеќе детали за настанот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com