HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаМртов старец пронајден во Градски парк

Мртов старец пронајден во Градски парк

Мртво тело на 69 годишен старец е пронајдено во Градскиот парк, во близина на автобуската станица кај Фонтана. Според првичните извештаи на МВР се уште нема информации што е причината за смртта и се врши увид. Неофицијално станува збор за смрт од природни причини.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com