HomeДЕНЕШНАРепубликаМетео: Топло време за убав викенд

Метео: Топло време за убав викенд

Ако сте слободни тогаш топлото време ќе ви биде добредојдени бидејќи денеска ќе имаме доста стабилно и сончево време со високи температури над 35-от степен. Со оглед дека се ближи празникот Илинден и повеќемина ќе спојат неработни денови наредниот период е одличен за упатување кон туристичките места низ Македонија.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com