HomeДЕНЕШНАРепубликаМетео: Помалку ветер, но и посвежо

Метео: Помалку ветер, но и посвежо


Во текот на денешниот ден може да очекувате помалку ветер кој нема да прави никакви проблеми како вчера, но исто така температурите нема повторно да се искачат иако ни претстои стабилно време со сончеви периоди и температурен просек од 5 степени наутро до 20 максимални степени попладне.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com