HomeДЕНЕШНАРепубликаМетео: Конечно сонце и прекин на дождот

Метео: Конечно сонце и прекин на дождот

Барем последниот ден од неделата ќе го поминеме во многу помирно и постабилно време кога дождовите конечно ќе прекинат, а и покрај малата облачност че се врати сонцето. Затоа во текот на денот максималната температура ќе достигне 23 степени, додека пак утрото ќе биде стабилно со позитивни температури.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com