HomeФЕР ПЛЕЈФаулМеси со ретро изглед од 90-тите

Меси со ретро изглед од 90-тите

Популарниот фудбалер Ле Меси ретко привлекува внимание со својот изглед за разлика од „манекенот“ Роналдо но, со новата шатирана фризура дефинитивно ќе ги наполни таблоидите бидејќи е нешто досега невидено од негова страна. Летната пауза од фудбалските терени ја искористил и за зголемување на неговата колекција на тетоважи, па речиси и да нема слободно место за нов „цртеж“ на неговото тело.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com