HomeДЕНЕШНАСветМајка на трагично загинат мотоциклист објави видео од страшната несреќа

Мајка на трагично загинат мотоциклист објави видео од страшната несреќа

Беверли Кларк иако прекршена од болка реши да ја објави видео снимката во која нејзиниот 22 годишен син Луис загинува на застрашувачки начин судирајќи се директно со друг мотор при што се случува и експлозија. Беверли потенцира дека не сака ваква несреќа никој да доживее и се надева дека страшната снимка ќе влијае за поголема безбедност на мотоциклистите.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com