HomeАНТИСТРЕСШтосноМачорот и мачката хит „позери“ на Instagram

Мачорот и мачката хит „позери“ на Instagram

Моделот Тревис ДесЛориер на креативен и необичен начин привлекува огромно внимание на социјалната мрежа Instagram секојдневно објавувајќи слики на кои позира со неговата мачка. За кратко стекна голем број на следбеници кои му даваат надеж дека „мачорот“ може да направи успешна кариера во модната индустрија. Тој на Instagram се претставува под псевдонимот TravBeachBoy и има над 600 илјади следбеници.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com