HomeДЕНЕШНАПолитикаМариглен Демири пуштен од ОЈО без превентивни мерки

Мариглен Демири пуштен од ОЈО без превентивни мерки

Активистот Мариглен Демири кој е член на новоформираната партија Левица денес по краткиот информативен разговор за учество во толпа на протестите е пуштен без никакви превентивни мерки од страна на Основното јавно обвинителство.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com