HomeДЕНЕШНАРегионМакедонски карате тренер обвинет за силување на 13 годишно девојче

Македонски карате тренер обвинет за силување на 13 годишно девојче

Македонец кој работи како карате тренер во Белград е обвинет дека сексуално злоупотребил 13 годишно девојче, а моментално се наоѓа во притвор. Пријавата ја поднела мајката која претходно била во врска со З.Б. но, подоцна открила пораки и слики со експлицитни содржини меѓу него и девојчето. Адвокатот на З.Б тврди дека станува збор за местенка и одмазда на мајката за прекинатата врска и дека комуникација имало, но не дошло до сексуални односи.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com