HomeРЕФЛЕКТОРФилмЛиндзи Лохан после кавгата повторно со свршенички прстен

Линдзи Лохан после кавгата повторно со свршенички прстен

Американската актерка Линдзи Лохан објави фотографија со свршенички прстен на својот „Инстаграм“ профил месец дена откако ги извести обожавателите дека таа и рускиот милијардер ја паузирале веридбата. Неодамна беше објавена и видео-снимка од кавга околу мобилен телефон на рускиот милијадер Егор Тарабасов, но со најновата објава на „Инстаграм“, носејќи свршенички прстен, порача дека тие двајцата и понатаму се заедно.

Lindzi-f2

Во описот на оваа фотографија Линдзи не додала ништо за прстенот кој Егор и го подарил пред седум месеци кога прв пат ја побарал за жена.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com