HomeАНТИСТРЕСШтосноКупи бурек и добиј протеин гратис

Купи бурек и добиј протеин гратис

На социјалните мрежи се појави фотографија на која незадоволен муштерија се жали од она што го купил во една позната скопска пекарница . Во последно време многу често можеме да забележиме реакции од граѓани кои биле „почестени“ на ваков или сличен начин. Ние се надеваме дека ова е само една штосна фотографија.

http://skopjeinfo.mk/sites/default/files/styles/large/public/article/teaser-images/2016/may/13233018_10210019836071336_3713951556240293334_n_1.jpg?itok=87nol9vc

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com