HomeРЕФЛЕКТОРДизајн„Кокев“ прослави 10 години од постоењето

„Кокев“ прослави 10 години од постоењето

Вчеравечер модната дизајнерка Тања Кокев, во пријатна атмосфера во Македонскиот народен театар, прослави 10 години од постоењето на нејзиниот бренд „Кокев“. Пријателити, новинарите и пред се, љубителите на модата, можеа да уживаат во коктел-забавата декорирана во стилот на Мулен Руж. Диџеј Соња Исмаил се погрижи за музичкиот дел.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com