HomeАНТИСТРЕСШтосноКога ѕвезда на Олимписките игри ќе го запознае својот идол! (ВИДЕО)

Кога ѕвезда на Олимписките игри ќе го запознае својот идол! (ВИДЕО)

Симон Бајлс освои четири златни и еден бронзен медал во Рио и стана една од ѕвездите на овие Олимписки игри, но се чини дека дури после запознавањето со нејзиниот долгогодишен идол Зек Ефрон соновите и станаа реалност. Малку е да се каже дека таа била повеќе од воодушевена кога американскиот актер влегол во просторијата каде американските актерки давале интервју.

Се чинеше дека беше посмирена додека ги освојуваше медалите и го запишуваше своето име во историјата на Олимпискиот спорт отколу кога требаше да се фотографира со Зек. „Од сега викајте ме госпоѓа Ефрон“, се нашали симпатичната гимнастичарка, која од својот симпатија доби и бакнеж во образ, а нејзината реакција беше фантастична.

simone-biles-zac-efron

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com