HomeРЕФЛЕКТОРМузикаИсчезна пејачката Шинејд О’Конор

Исчезна пејачката Шинејд О’Конор

Чешката полиција го истражува исчезнувањето на ирската пејачката Шинејд О’Конор, која последен пат е видена во недела утрото во предрградијето во Чикаго Вилмет, соопштија од полицијата. Шинејд О’Конор неодамна со точок го напуштила Вилмет вчера во шест наутро по локално време и до сега се нема вратено, стои во соопштението од полицијата.

Лицето од кое било пријавено исчезнувњето на пејачката изразило голема загриженост за нејзината безбедност. Од полицијата исто така соопштија дека не се знае точната причина поради која пејачката се наоѓала во Вилмет. Американскиот сајт „ТМЗ“ пренесува дека американските власти се сомневаат дека музичарката има желба да изврши самоубиство.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com