HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаИсчезна млада девојка од Гази-Баба

Исчезна млада девојка од Гази-Баба

Во 10 часот во Полицијата-Гази Баба, 58-годишен скопјанеца пријавил дека неговата ќерка е изчезната. Се работи за Ф.Џ. од Инџиково кој пријавил дека на 30.03. во 16 часот и 30 минути од дома во непознат правец се одалечила неговата ќерка, 22-годишната Б.Ф.

Полциијата трага по младата девојка.  

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com